Televize

Našim zákazníkům nabízíme prostřednictvím Wi-Fi a optické sítě příjem digitální televize IPTV. Televizi je možné sledovat na vašem televizoru a dalších mobilních zařízeních.

- Souběžné sledování až na třech zařízeních v domácnosti.

- Sledování na počítači či notebooku v internetovém prohlížeči.

- Televize také na tabletu nebo mobilním telefonu. Aplikace pro Android i iOS.

- TimeShift – pauza živého televizního vysílání.

- StartOver – spuštění běžícího pořadu od začátku.

- Archiv vysílání u většiny kanálů až 7 dní zpětně.

- Nahrávání pořadů stiskem jednoho tlačítka.Popis funkci IPTV:

Funkce pauza: potřebujete na chvilku odejít od právě vysílaného programu, pozastavte si vysílaný program až na 30 minut.

Funkce dívat se od začátku: přišli jste domu a zjistili jste, že již běží pořad, na který jste se tak těšili? Není nic jednodušího něž využít funkce "Dívat se od začátku" Můžete si taktéž pustit pořady, které byly vysílány až 48hodin zpět.

Funkce nahrajte si váš pořad: nahrajte si svůj oblíbený pořad pomocí programového průvodce až na týden dopředu a dva dny zpět. Můžete nahrávat i několik běžících pořadů. Záznam je uložen na serveru po dobu tří měsíců.

Settop Box k televizi:

 
albis
 

ALBIS SceneGate 8073

  • České uživatelské prostředí
  • HD rozlišení
  • HDMI připojení
  • Malé rozměry
  • Dálkový ovladač

Cena Set-top boxu je 2000 KčPoskytovatelem převzatého televizního vysílání je společnosti 4NET.TV services s.r.o., která je jako provozovatel převzatého R a TV vysílání registrována Radou pro rozhlasové a televizní vysílání pod Sp. zn.: 2015/281/SMU/4ne ze dne 14. 4. 2015. Společnost 4NET.TV services s.r.o. má řádně uzavřené smlouvy se všemi poskytovateli obsahu i ochrannými svazy. Kvůli vývoji na televizním trhu se může skladba programů měnit.